Müşteri Hizm. +90 212 652 66 45

HAKKIMIZDA

Plastik sektörüne 1993 yılında Ahmet Özaydın tarafından başlayan firmanın, Ana faaliyet konusu her türlü baskılı, baskısız takviyeli çantalar, kulplu çantalar, el geçmeli çantalar, büzgü ipli/büzgü şeritli ve atlet torbalar, rulo torbalar, shrink ambalaj gibi çok çeşitli torba türlerini geri dönüşümlü ya da doğada çözülebilir torbalardır. Şirket, gelişen çağın teknolojisine uyum sağlayarak büyümekte MAG AMBALAJ markası olarak kaliteli üretim kapasitesini yükseltmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda saygın bir konumda bulunmakta olan MAG AMBALAJ markası ile adından sıkça söz ettirerek “TÜRK MALI” kalitesini ve güvenini tüm dünyaya gururla sunmaktadır. Sektördeki 26 yılı aşan tecrübesi ve inovatif bakış açısı ile tedarikçilerin beğenisini kazanan özgün ve kaliteli ürünler, ülkemiz dışında da başta Avrupa olmak üzere diğer tüm dünya ülkelerindeki pek çok pazarda her geçen gün daha da güçlenerek bilinirliğini arttırmaktadır.

MAG AMBALAJ; uluslararası pazardaki reklam kampanyaları ve lansmanlarda “MAG AMBALAJ” markasının iletişim stratejisi ile aynı çizgide yenilikçi, araştırmacı ve geliştirmeci yönetim politikasıyla, müşteri memnuniyeti odaklı, uluslararası pazarda değişen talep ve istekler doğrultusunda istikrarlı, kaliteli, hızlı üretim ve hizmet ile sektörde örnek ve lider bir kurum olarak çalışmalarını yürütmektedir.

MAG AMBALAJ Planlama, tasarım, üretim aşamalarında mevcut ürünler ve yeni ürünler ile ilgili tüm işlemleri İstanbul Silivri deki 4.000m2 kapalı, 3.000 m2 açık üretim tesislerinde yapmakta olup, aylık 500 ton üretim kapasitesi ile geri dönüştürülebilir veya doğada çözülebilir hammadde ve boyalar kullanarak, son teknoloji üretim bantlarında özel makineler ile gerçekleştirmektedir.

Tüm üretimlerimizde, tüketici sağlığı üretimin her aşamasında istisnasız dikkate alınmakta ve eksiksiz kalite kontrol ağı ile her daim en kaliteli, sağlıklı ve güvenilir ürünler değerli alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Şirketin hedefi; günümüz şartlarına uygun modelleri hazırlayarak, kaliteli ve sağlıklı ürünleri ucuza sunmak olup, gelişen pazara bağlı olarak büyüyen üretimi ile en kaliteli hizmeti vermektir.